W dniach 24 - 27 lutego 2014r. odbyła się w Morasku, w czasie tegorocznych ferii zimowych, II tura rekolekcji , pod hasłem: „Cztery prawa życia duchowego.” Tym razem zgromadziły one 17 dziewcząt z Rawicza, Szczecina, Goleniowa, Warszawy, Łodzi. Towarzyszył nam ks. Paweł Jasina.


Najważniejszym momentem każdego dnia było spotkanie z Jezusem w Eucharystii, podczas adoracji Najświętszego Sakramentu oraz w Słowie Bożym. Dzielnie przez tajniki życia duchowego poprowadzili nas ks. Paweł i siostry. Podczas konferencji poznawałyśmy poszczególne prawa. Kluczowym momentem tych rekolekcji było osobiste oddanie swojego życia Jezusowi.

 

W naszych rekolekcyjnych spotkaniach nie zabrakło oczywiście i warsztatów, tym razem pod tajemniczą nazwą, scrapbooking. Krótkiego kursu scrapbookingu udzieliła mistrzyni tej dziedziny -  Magda.  Natomiast w wolnym czasie... siatkówka (wygrana Sióstr Misjonarek, czekamy na rewanż:), poważne i mniej poważne rozmowy, kalambury i dużo, dużo radości.

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku oraz na następne dni skupienia w Morasku, najbliższe - już w klimacie Wielkiego Postu - 14-16 marca 2014r.